YES lifting je speciální metoda, která vám jednoduše a šetrně zajistí vypnutí kůže obličeje, a to pomocí systému nití s protisměrnými kličkami, pružinek, jemného podetínání a prošívání tkání. 

Díky tomuto zákroku nemusíte podstoupit odřezávání kůže ani tukové tkáně, jako u klasického faceliftu. YES lifting se aplikuje do podkožních tkání pomocí duté kanyly v předem přesně naznačeném obrysu bez nutnosti invazivních zásahů do kůže. Pro výkon je navrženo speciální zařízení v podobě tenké jehličky. Během jednoho zákroku lze ošetřit několik oblastí obličeje nebo jen jednu. Tato metoda ale nenahrazuje klasický facelift, který řeší velmi výrazné stopy stárnutí, kdy je kůže značně uvolněná a posetá hlubokými vráskami.

YES lifting využívá několik efektivních technik:

  • Nitě s protisměrnými kličkami – používají se především ke zpevnění pokleslé kůže tváří, pokleslé kůže nad horní zevní částí oka a také u povislé kůže na bradě.
  • Pružinky – obdobně jako nitě jsou používány i pružinky. Vhodné jsou k řešení vrásek vedoucích svisle okolo ústních koutů, tzv. marionet.
  • Technika prošívání – tento postup se využívá především při úpravách kontur lícních kostí, uvolněné kůže na bradě nebo pod ní.
  • Technika podetnutí – Pomocí nitě v podkoží se vytvoří drobná klička, díky které se podetne upravovaná část tkáně a dojde tak k odstranění vrásky.

YES lifting je vhodný pro mladší lidi, které trápí povadající kůže a první výraznější vrásky v obličeji. Pomocí této metody lze odstranit různé kožní nerovnoměrnosti. Využít ji lze také k nápravě podkožních tkání důsledkem neúspěšné liposukce. Může také vyřešit a upravit nevýrazné kontury obličeje, vrásky nad kořenem nosu, vrásčité tváře, uvolněnou kůži brady a pod bradou, vpadlé obočí, svislé vrásky kolem úst a mnohé jiné estetické problémy, které vás s přibývajícími léty mohou začít trápit.

Snadno a rychle Zákrok se obvykle provádí v lokálním znecitlivění nebo v lehké celkové anestezii. Pokud podstoupíte zákrok v místním znecitlivění, bude moci odejít ještě ten samý den domů, což je velmi příjemné. První výsledek zákroku uvidíte ihned po ošetření. Během několika měsíců se však ještě zlepší, protože se v podkoží vytvoří kolagenové srůsty. Efekt vypnutí a vyhlazení přetrvává až 5 let, záleží však také na vašem věku, typu kůže a stavu podkoží.

www.yesvisage.cz

Foto: 123rf.com