Již mnoho let Lancôme vstupuje do koupelen žen na celém světě a snaží se co nejlépe pochopit jejich přání a zvyky v průběhu líčení. Tato setkání je dovedla k poznání, že každá žena – nezávisle na typu pleti, stylu života nebo zvycích, které líčení provázejí – hledá dokonale přirozený nude make-up. 

Žena, které sedne klasika, tedy Teint Miracle, se líčí každý den a hledá dokonalého partnera v podobě bezchybného odstínu: středně krycí podklad, který vypadá přirozeně, zamaskuje všechny nedostatky, dlouho vydrží a dobře hydratuje. Právě pro tuto ženu vytvořila značka Lancôme Teint Miracle – make-up s přirozeným efektem par excellence, který dnes představuje v inovované verzi.

Milovnice novinky Miracle Air de Teint se také líčí každý den, ale make-up nanášejí podle potřeby – spíš jen na určitá místa, než na celý obličej. Neustále pátrá po nových technologiích a texturách, přičemž hlavním kritériem je lehkost. Právě pro ni značka Lancôme navrhla Miracle Air de Teint, nový, neuvěřitelně vzdušný zdokonalující make-up, díky kterému vypadá pleť jako nahá.

Cena: Teint Miracle Air de Teint, 9 odstínů, 1200 Kč , Teint Miracle, 9 odstínů, 1200 Kč

Foto: Archiv