Herec Martin Zounar (46), který v posledních letech slaví úspěchy coby bezskrupulózní doktor Švarc v Ordinaci v růžové zahradě, sbírá první zkušenosti na poli modelingu!

"Každý chlap musí vypadat dobře, když jde do společnosti. Já nejsem výjimkou. Společenská móda je pro mne nejen povinností, ale také zábavou," vysvětluje.

"Na jedné straně potřebuji být perfektně oblečen pro mou práci, ale také se rád obléknu pro slavnostní příležitost v rodinném kruhu. Anebo jen tak," pochvaluje si herec, který si plácnul s jednou oděvní značkou.

"Není nic krásnějšího než udělat radost mým dvěma holkám doma. Hezky se obléct a udělat si skvělé rodinné odpoledne. Potěší to nejen mne, ale i mou ženu Simonu a dceru Claudii. Vřele doporučuji," říká Zounar.

"A protože jsem zvyklý chodit nejčastěji v džínách, preferuji obleky, ve kterých se cítím uvolněně a svobodně. A nejen to. Chlap v obleku musí vypadat jako chlap," tvrdí.

"Ženou obdivován a milován. Pánské obleky Bandi přesně splňují mé představy nejen o tom, jak by to mělo vypadat, " pochvaluje si seriálový doktor Švarc, který je nadějí i pro ty muže, kteří nejsou majiteli zrovna ukázakové postavy.

Zounar září v roli doktora Švarce, který je ukázkovou zápornou postavou.

Foto: Archiv