Herečka Uršula Kluková se nám přiznala, že role vesnické drbny Květy Hujové jí značným způsobem zasahuje do života a přiměla ji přemýšlet nad změnami, které by ráda realizovala.

V herecké branži se občas stává, že se herec natolik ztotožní se svou rolí, že se stane takovým jeho druhým alter egem a to se právě přihodilo i Uršule. „Musím se přiznat, že role v seriálu Počátky mě nesmírně inspiruje. Květa je taková ženská, která je vlastně všude a nikde a do všeho je hrr a na všechno se těší. Úplně mi dodává radost do života! V podstatě díky ní jsem si uvědomila, že se musím vrhnout do něčeho nového,“ přiznala herečka.

A co je tedy tím novým životním plánem, který by ráda zrealizovala? „Chtěla bych svůj život trochu víc přesunout do Broumova, odkud pocházím. Zrekonstruovala jsem tam takový dámský klub, kde bych se chtěla začít více věnovat mým oblíbeným kartám a opět začít s jógou. Dělala jsem ji třináct let a teď jsem na ni v poslední době dost kašlala. Prostě bych chtěla začít trochu jiný život!“

Uršula Kluková je veskrze pozitivní člověk a to, že už zase máme zimu na krku ji vůbec netrápí. „Já mám ráda všechno, zimu i léto, protože jsem už stará a každý den je dobrý! Nemám ráda, když někdo říká: Už aby byl pátek! nebo Už aby byla neděle! Proč pospíchat, vždyť každý den je důležitý.“

Herečka nám také prozradila, proč se těší na Vánoce, a to i přesto, že vůbec není vánoční tvor. „Budu na Vánoce u svých příbuzných a nebudu muset vůbec nic dělat a ještě se tam dobře najím,“ smála se Uršula.

Foto: Herminapress