Druhého června letošního roku oslavila značka Cruciani C tříleté výročí. Všechno začalo v létě 2011, kdy se malý doplněk z krajky macramé začal prodávat v toskánském Forte dei Marmi. Postupem času si náramek získal pevné místo v srdcích a na zápěstích obdivovatelů z celého světa.

Horečka Cruciani C byla nakažlivá a šířila se neuvěřitelně rychle. Náramek si oblíbily celebrity po celém světě, mezi nimi Beyoncé, Laura Pausini, Paris Hilton, Rita Ora, Cristiana Capotondi, Catherine Deneuve, a mnoho dalších.

Značka Cruciani C se rozhodla stylově oslavit úspěšné tři roky, během kterých bylo vyrobeno více než 200 modelů náramků a prodáno téměř 15 milionů těchto oblíbených doplňků.

Na trh přichází náramek "Happy", určený pro každého, kdo se chce do oslav zapojit a stát se součástí tohoto obrovského italského klanu.

Značce se podařilo spojit dohromady tolik generací napříč zeměkoulí, že se rozhodla svým příznivcům poděkovat. Vytvořila zeď štěstí – ruce pozvednuté k obloze, zářivé úsměvy a spousta fotek – právě tak se zapojíte do největší Zdi štěstí (Happiness Wall) v historii značky Cruciani C.

Pokud se chcete zapojit, stačí si koupit náramek a sdílet fotografii s oslavným tagem #HAPPYCRUCIANI.

Foto: Archiv