Nenechte si v létě ujít jedinečný festival Rooftop Film Club v Londýně. Střechy tří londýnských výškových budov se až do 30. září 2014 promění v jedinečná letní kina pod širým nebem.

Vy se tak budete moci pokochat nejen úžasným výhledem na město z výšky desítek metrů, ale také filmovou projekcí nejnovějších hollywoodských trháků i filmové klasiky přímo pod hvězdnou oblohou. Rooftop Film Club se koná na střechách budov Bussey Building v Peckham Rye, Queen of Hoxton a The Roof Gardens v Kensingtonu. Přímo na jejich vrcholcích budou umístěna obrovská promítací plátna.

Každý návštěvník se může těšit na originální hlediště – parádní lehátko, pokrývku a výkonná moderní sluchátka. K dispozici budou samozřejmě bary a restaurace umístěné na terasách budov. Celé léto můžete vybírat z široké databáze  více než 170 filmů, včetně oskarové Gravitace, ale nebudou chybět takové filmové klasiky, jako je Top Gun, Casablanca či Pretty Woman. Vstupenky na jednotlivá promítání můžete již nyní rezervovat na http://www.rooftopfilmclub.com Jejich cena se pohybuje od 13 liber.

Užijte si unikátní filmové promítání a naplánujte si cestu do Londýna! Pokud si chcete užít opravdový komfort, pak si vyberte British Airways, jež létá do hlavního města britského království pětkrát denně. Zpáteční letenka v business třídě Club Europe, včetně dvou zavazadel k odbavení, prvotřídního občerstvení, servisu a vstupu do letištních salónků pořídíte od 9.100 Kč, v ekonomické třídě pak od 4.050 Kč.

Foto: Archiv