Tyhle dotazy mne fakt pobavily:

Podlehnout nebo zalehnout? Milá Jano, ptáš se, když se ti zjevila tvá stará láska, zda podlehnout či naopak… Možná díky tobě jsem poprvé pochopila v pravém smyslu slovo POD-LEHNOUT. Co je naopak? ZA–LEHNOUT! Paradoxně mi vyplývá, že obě možnosti jsou stejně lákavé! Buď si lehneš POD něj a bude to vážně až za hrob anebo… zalehnete spolu do peřin a bude to taky fajn! O jiném „naopak“ bych vůbec neuvažovala!

Nepromarni šanci a podlehni kanci!

Prsa a zase prsa Milá Irmo, kde sehnat plavky s košíčky většími než velikost D?! Je to docela snadné! Zadej si prostě na internet – plavky s košíčky E (F? G? H? J… větší jsem už neviděla, ale existuje i větší zdvojená verze FF? GG? HH?) a vyber si! Zkus v klidu domova a… když ti nebudou, tak vrať a zkus znovu! A jaké plavky doporučuju? Dřív jsem byla přesvědčená, že žena, která nevypadá jako modelka, musí, prostě musí mít plavky vcelku a nejlépe černé. Když se chce odvázat, tak tmavě modré… ale ne, není to nutné, neboj se bikin ani veselých odstínů… hele, když je něčeho hodně, tak ať je to hodně vidět!

Určitým řešením je taky nuda pláž. Přemíra neatraktivních těl vůkol ti možná zvýší sebevědomí. Určitě ale platí tahle moje rada:

Užívejte si nazí, dřív než se vám figurka zkazí!

Milé, veselé holky Kájíku, proč jsou všechny ženy potvory?! Protože právě „potvory“ muži milujou! Ale bacha, když mluvím o potvorách, nemám tím na mysli zákeřné zlatokopky, které jsou schopny oblbnout nějakého olysalého, namakaného staříka. Mám na mysli nás – milé, veselé holky, které si přejí, aby byly milovány, hýčkány, obdivovány a zabezpečeny, a které si občas, maličko, trošičku, chtějí užít! A taky jsou někdy lehce hysterické, podezřívavé a žárlivé a vůbec mají blbou náladu, protože, kdo by ji nakonec neměl, když se všechno kolem často tak s…!

Pište, ptejte se… na iglanc@iglanc.cz a nakonec se možná k něčemu dohrabeme!

Papa

Vaše přemoudřelá sova Halina