Zpěvačka Radka Fišarová (36), která se před dvěma lety stala maminkou malého Oskara, je šťastná, že dítě může vychovávat se svým životním partnerem, hercem Jiřím Hánou.

"S narozením dítěte se mi samozřejmě hodnoty hodně změnily. Víc vnímám detaily. Dětem totiž nic neunikne, tak si to s malým připomínám. Jde o nepřenosný pocit, ale zároveň vím, že mi všichni rodiče rozumí," říká.

"Dítě je v životě nejvíc. Je to dar. Druhá stránka věci je, že jsem pracující maminka, a to je někdy složité, ovšem za pomoci blízkých řešitelné. Obdivuji svobodné maminky, klobouk dolů," pokračuje Radka, která v Divadle Kalich pravidelně vystupuje se svým česko-francouzským repertoárem.

"Chceme se posunout dál a česká tvorba je ten směr. Myslím, že hudební producent a skladatel Aleš Březina nám byl vynikajícím rádcem, a teď nás těší, že jsme repertoár představili i divákům. Další příležitost bude opět v Divadle Kalich, a to 27. října," svěřila se Fišarová, která na zmíněné scéně hraje také v muzikálu Touha.

V každém případě je ráda, že její partner je z branže. "Neznáme víkendy, společné večery, skoro ani dovolené… Proplouváme a Jirka toho má na svých bedrech dost," říká.

"Občas je za tátu v domácnosti a pak zas půl roku v trapu při zkoušení či natáčení. Ale kdo to má dnes jednoduché! Jsme rádi za to, co máme. Také nám moc pomáhají rodiče, zejména děda," pochvaluje si.

Foto: Archiv