Moderátorka Agáta Prachařová (28) má sice hory ráda, razí ale teorii, že se nic nemá přehánět. S manželem Jakubem Prachařem a párem přátel proto společně vyrazili objevovat krásy střední Ameriky.

V jejich hledáčku nakonec uvízla Panama, která je známá nejen důležitým průplavem, ale i kvalitními hotelovými resorty, krásnými plážemi a exotickou přírodou.

Protože se nehodlají jen válet u moře a chtějí také něco vidět, změnila Agáta zažité zvyky a místo kufru si věci sbalila do krosny. Pár dní před odletem stihla ještě návštěvu salonu krásy, kde si dopřála důkladnou masáž, která se před dlouhým letem víc než hodí.

Svůj outfit tentokrát nijak zvlášť nepromýšlela, ale o to dopadl lépe. Černé conversky jsou nesmrtelná klasika, která se hodí nejen k džínám.

I když nefandím obrandovaným věcem, šedá mikina Agátě sluší, stejně jako nezbytné pilotky, kterými se chrání před ostrým sluncem a zraky zvědavců. V tomhle pohodlném modelu klidně mohla vyrazit i na letiště, i když na čtrnáctihodinový let do Panamy jsou nejlepší pohodlné tepláky.

Agáta Prachařová

Foto: Herminapress.cz