Valentýn je svátkem zamilovaných, dnem, kdy chceme své milované potěšit a připomenout si tak blízkost a lásku. OD Kotva nabízí valentýnské slevy a soutěž o luxusní romantickou večeři v luxusní restauraci Fashion Club. 

Od 10. 2. do 15. 2. se můžete zapojit do slosování o romantickou večeři v luxusní restauraci Fashion Club, dárkový koš od Il delicato a Francouzských vín a delikates a voucher na nákup v hodnotě 1000 Kč. Na základě útraty v OD Kotva nad 490 Kč obdržíte  u hostesky v infostánku valentýnku. Po jejím vyplnění a odevzdání zpět hostesce budete zařazeni do slosování.

Navíc od 10. 2. do 28. 2. můžete využít výhod u vybraných prodejců. Se speciálními slevami můžete nakoupit krásnou autorskou bižuterii Diana Savitskaya, nadčasové šperky Coeur de Lion, exkluzivní šperky v obchodě Corial-Pandora, elegantní i výstřední šperky ve Zlatnictví AM Gold a Zlatnictví Smaragd, prádlo Skiny a Schiesser, sortiment Francouzských vín a delikates, vybraná toskánská vína Chianti v obchodu Il delicato a květiny v květinářství Flowers Nairi.

Více informací o akci a její pravidla naleznete na webových stránkách http://www.od-kotva.cz/.

Foto: Archiv