Máte rádi retro styl a zároveň milujete křupavé toastíky? Pak vám v kuchyni nesmí chybět novinka od kultovní americké značky KitchenAid. 

Tento designově povedený toastovač z řady Artisan nebude na kuchyňské lince rozhodně jen na okrasu! Přístroj nemá problém připravit vám dozlatova opečenou topinku, stejně jako zapékaný sendvič. Jeho automatický senzor totiž pečivo zasune a vysune přesně v tu pravou chvíli, podle nastavení na škále sedmi stupňů opékání. A navíc je udrží teplé, jak dlouho bude potřeba.

Stabilní dvouplátkový toastovač disponuje řadou šikovných funkcí, například funkce sendvič s mřížkou (jedna mřížka na sendviče je součástí standardního vybavení) připravuje delikátní opečené sendviče s náplní, která nevytéká. Funkce rozmrazování zase jemně rozmrazí a opeče zmražený chléb. Neméně praktickou dovedností je jednostranné opékání, které opeče bagetky a housky pouze uvnitř, a zvenku je jen zahřeje. Celokovového krasavce seženete v šesti různých barvách v prodejnách Potten & Pannen a také na www.vasekuchyne.cz za 7790 Kč.

Foto: Archiv