Zpěvák Vašek Noid Bárta (33) dal svým blízkým dárek, na který budou ještě dlouho vzpomínat! Spolu s rodiči, bratrem Štěpánem a jeho rodinou vyrazili na parádní výlet do Paříže.

"Objednal jsem dvě obytná auta a vyrazili jsme za dobrodružstvím, a když říkám dobrodružství, vím, o čem mluvím. V Disneylandu jsem totiž poprvé poznal, co je pořádný strach," povyprávěl zpěvák.

"Vybrali jsme si se Štěpánem takovou raketovou atrakci Space Mountain 2, což nebyl rozhodně dobrý nápad. Po jejím absolvování nám vůbec nebylo do zpěvu, natož do skoku a museli jsme se jít uklidnit procházkou do kamenného světa," překvapil.

"Byla to fakt hrůza a mohu svatosvatě slíbit, že kosmonaut ze mne určitě nebude a do rakety nevlezu po dobrém ani po zlém," smál se Vašek.

"Byli jsme jak Homolkovi na cestách. Každý věděl jak a kudy se na vyhlédnuté místo dostat, všichni jsme se cítili jako šéfové výpravy, ale nebýt dětí, k cíli našich výprav bychom se asi nedostali. Caparti mají asi v hlavě zabudovanou navigaci, protože nás vždy nasměrovali správným směrem," dodal zpěvák a skladatel.

P1070636

Foto: Archiv Vaška Noida Bárty a Herminapress.cz