Zpěvačka Ilona Csáková (42) se nikdy netajila tím, že kvůli štíhlé postavě musí leccos vytrpět. Zkoušela nejrůznější diety, cvičila, mučila se přístrojích. Poté, co se jí narodili synové Daniel a Dominik, pro ni hubnutí přestalo být středobodem zájmu.

Rozhodně však neplatí, že by oblíbená zpěvačka rezignovala na svůj vzhled a postavu. Jen odmítá diktát, kterému dnes podléhá stále více maminek a před nímž varuje i řada lékařů.

Drastické diety nedlouho po porodu, ke kterým se uchyluje stále více žen, totiž nesvědčí ani jim ani dětem. "Dámy, nemusíte se stresovat. Tělo potřebuje minimálně rok na to, aby se zregenerovalo," říká Csáková s tím, že s hubnutím netřeba začínat dřív.

csakova

Zpěvačka si naordinovala lehkou redukční dietu a kromě toho se snaží také hýbat. "Bez pohybu to prostě nejde. I proto jsem se zase vrátila k tenisu," říká.

Odborníky pak jistě potěší také to, že si Csáková neklade nereálné cíle a jejím idolem rozhodně není superštíhlá Twiggy. "Dost mi pomáhá také fakt, že hodně času můžu trávit na zahradě, na čerstvém vzduchu," dodává s tím, že kolem domu je pořád co dělat, nehledě na to, že kolem dětí se také dost naotáčí.

Ilona Csakova

Foto: Herminapress.cz