Legendární televizní hlasatelka Saskia Burešová (67) s přibývajícími léty vůbec nestárne. Není divu, že její skvělý vzhled nedá leckomu spát.

"Pravidelně cvičím, jím zdravě a snažím se žít docela střídmě," prozradila hvězda Kalendária. Významnou roli jistě sehrály i geny, které zdědila po předcích.

Jako někdejší majitelka jednoho z prvních kosmetických salonů v Praze má navíc skvělý přehled o přípravcích, které opravdu fungují a na nich rozhodně nešetří. Zlí jazykové ale tvrdí, že si Burešová jistě musela vypomoct i zásahy plastického nebo estetického chirurga.

Ať je to jakkoli, vitální a optimisticky naladěná je paní Saskia vždy, když vyrazí do společnosti. Nejinak tomu bylo i na křtu její knihy Saskia anebo Co jsem ještě neřekla, kam ji přišli podpořit i její bývalí kolegové a kamarádi.

"Když jsem začala v televizi pracovat hned mi to docela šlo. Jen jednu věc jsem musela dopilovat, a to bylo správné dýchání. Divák by samozřejmě nebyl zvědavý na ufuněnou hlasatelku, tak jsem na sobě zapracovala," zavzpomínala.

"Správná technika dýchání pomáhá i při trémě, ale současně i sama tréma pomáhá, ale musí jít o takovou, která přináší jisté soustředění a ne paniku," míní sympatická televizní hvězda.

Foto: Herminapress.cz