Letošní svátky jara trávily známé tváře našeho showbyznysu po svém. Například režisér Jiří Adamec (66) dostál tradici a vyrazil s rodinou za teplem.

S manželkou Janou a milovanými ratolestmi Daníkem a Jasmínkou tentokrát zvolili Egypt, který zvítězil nejen díky průzračnému moři a jistému počasí, ale i kvůli relativně krátké a pohodové cestě letadlem.

"Už třetí Velikonoce za sebou trávím pracovně. Momentálně finišujeme se zkouškami nové divadelní hry, která bude mít zanedlouho premiéru. Přímo na Velikonoční pondělí jsem hrál ve Stavovském divadle Pána z Prasečkova," svěřil se Radúz Mácha, který pod vedením Adamce září také v seriálu Cesty domů.

"Poslední dva roky jsem na Velikonoce účinkoval v pašijových hrách v zámecké zahradě před kostelem sv. Jakuba na Zbraslavi. Letos nevycházejí přesně na Velikonoce, ale až na příští víkend, tedy 26. a 27. dubna, přijďte se podívat," zve případné zájemce Radúz.

Mimo Prahu odjel i herec a dabér Ivan Jiřík. "Od doby, kdy máme chalupu, utíkám z města. Velikonoce trávím mezi slepicemi, vajíčky a slivovicí. Potřebujete k tomu i skvělé sousedy, kteří vás v příkopu nenechají nikdy dlouho ležet. Navrhuji uzákonit povelikonoční úterý, určené k rekonvalescenci nás i slepic," vtipkoval.

Foto: Blue Style a archiv