Staré přísloví říká, že lepším afrodiziakem než jídlo, je žena, která ho připravuje. Přesto nebude na škodu, když si během svátků jara zvýšíte svůj sexuální apetit dobrým pokrmem…

Celer – Aromatická hlíza lásky je prý opravdu silné afrodiziakum. Obsahuje androsteron, pohlavní hormon, který přitahuje ženy. S vlašskými ořechy a jogurtem z něho připravíte skvělý salát Waldorf.

Chřest – Kromě toho, že provokuje už svým tvarem, povzbuzuje činnost močových cest a probouzí i touhu po sexu.

Rajské jablíčko – Říká se mu také jablko lásky a s nasekanou bazalkou dokonale vzruší ženy. Jako předkrm s mozzarellou dokonalé!

Mladý česnek  – Doporučujeme jako párové povzbuzení. Obsahuje alicin, který zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů.

Špenát  Dodá vám sílu. Mladé špenátové lístky připravte s jemnou žlutou čočkou jako salát, který můžeteje zobat celý večer.

Čerstvý zázvor – Rozpálí vás, ať si ho dáte v čaji nebo ho naservírujete v kandované podobě.

Šafrán  Říká se, že vzbuzuje chlípnost! Na 1 litr vody dejte 15 g, nechte louhovat pět minut a pijte tři šálky denně. Sexuální apetit máte zaručený.

Vejce – Budete překvapeni, ale i ty mají mírné afrodiziakální účinky, protože obsahují zinek, který pomáhá vylučovat mužský hormon testosteron. Sice byste jich museli sníst trochu víc, ale proč ne? Když máme ty Velikonoce…

A na závěr pro vás máme velikonoční tip pro noc plnou milování:

Dračí mléko V mixéru smíchejte polévkovou lžíci jemně nastrouhaných mandlí, pivních kvasnic, sezamových semínek, syrových pšeničných klíčků, čajovou lžičku ženšenového prášku a vanilky s velkou sklenicí mléka, dochuťte skořicí. Čeká vás radost až do rána!

Foto: 123rf.com