Při příležitosti prvního losování loterie Eurojackpot v České republice Sazka uvede unikátní vodní show! Vodní projekce, která slavila uspěch v New Yorku bude poprvé k vidění v Praze na Vltavě.

Nenechte si ujít jedinečný zažitek a prijďte ve dnech 9.-11. řijna na Náplavku na Palackého nábřeží mezi Palackého a Železničním mostem. Show začiná každý večer o půl osmé, deváté a desáté. Vstup je samozřejmě zdarma!

Patnácti minutová vodní projekce spotřebuje objem vody, který by stačil k naplnění 25 metrového plaveckého bazénu až po okraj. A není divu, když je využívána vodní projekční plocha o rozměru 1000 metrů čtverečních! Voda bude při představení stříkat zhruba do výšky pětipatrového domu. Zážitkem bude i zvuk, který vás vtáhne do děje díky zvukové aparatuře, kterou měla zapojenou při svém koncertu třeba zpěvačka Madonna. Jen pro převoz aparatury a veškerého technického vybavení bude využito na 30 kamionů! Kabely, hadice a potrubí využívané v rámci představení přitom dohromady měří více jak 5 km.

water_screenshow_3

Velkolepá šou proběhne za každého počasí.

Kde: Praha, Rašínovo nábřeží, mezi Palackého a Železničním mostem

Kdy: 9.–11. října vždy od 19.30;  20. 30 a 21.30

Foto: Archiv