Vendulka Křížová, kterou znáte ze seriálu Cesty domů, si užívá festival už třetí den. Jako řada ostatních celebrit přijala pozvání do Glancovního festivalového beauty salónku a nechala se nejen učesat u Franck Provost, ale také nalíčit od profesionálních maskérek z Make-up Institutu. 

Potrpíte si na hezké líčení?

Jako každá žena jsem ráda, když mi to sluší, ale pokud jde o běžné dny, raději se vůbec nelíčím. Vzhledem k tomu, že mě na natáčení a v divadle neustále dost silně líčí, užívám si, když na obličeji nic nemám. Někdy sice nevypadám moc nádherně, ale už to zas tak neřeším.

Přijela jste za zábavou nebo pracovně?

Od každého trochu, včera jsem se zúčastnila jedné golfové akce a také jsme měly s Janou Šulcovou besedu v hotelu Resort. Přišli naši fanoušci a Jana měla v zásobě řadu vtipných historek. Já nejsem tak zábavná, nejsem schopná si zapamatovat ani vtip. Setkání bylo velmi příjemné.

Jste maminka tří dětí, máte je s sebou?

Nemám, zůstaly doma. Na jednu stranu jsem ráda, že si tu odpočinu od všedních starostí, ale také se mi moc stýská. Ty tři dny mimo domov jsou tak akorát.

Jaká pracovní příležitost vás právě čeká?

Připravujeme s Janou Šulcovou nové představení Lháři, které se bude uvádět na podzim v paláci Adria. Zkoušení nás hodně baví, tak jsem zvědavá, jaký bude výsledek. Srdečně všechny zvu!

www.franckprovost.cz

Foto: Archiv