Když na to přijde, umějí to naši slavní roztočit, ať je sobota nebo všední den. Křest kalendáře, který pro společnost Automyčka Express nafotil Jaroslav Urban, toho byl zářným příkladem.

Aby ne! Jeho hlavní hvězdy, mezi nimiž nechyběli například moderátor Leoš Mareš, modelky Petra Faltýnová a Andrea Verešová nebo komik Lukáš Pavlásek a zpěvák Václav Noid Bárta, totiž patří mezi velmi zdatné pařmeny. Na focení kývla dokonce i Taťána Kuchařová, která ale na slavnostním křtu v klubu Maxim chyběla. „Už to vypadalo, že se tu sejdeme opravdu všichni, ale chvíli před začátkem dala Táňa vědět, že ji skolila viróza,“ uvedl jeden z organizátorů akce.

Kvůli její nepřítomnosti ale hosté dlouho netruchlili. „Do společnosti se v poslední době často nedostanu, tak si večer chci užít,“ nechala se slyšet Verešová, která spolu s kamarádkou opanovala taneční parket. Hluboko po půlnoci ji v klubu vyzvednul manžel Daniel Volopich. Přece jenom modelku den nato čekala zkouška šatů na Ples v Opeře u návrhářky Natali Ruden.

Zdrželi se i Mareš s Faltýnovou, která v bílých šatech patřila mezi královny večera. Známý moderátor, který navzdory panujícím mrazům dorazil v téměř letním modýlku a mokasínech, se celý večer skvěle bavil. Možná tu „nasával“ inspiraci pro Ranní show Evropy 2. Nutno říct, že vzhledem k brzkému vstávání a pozdnímu odchodu domů toho asi moc nenaspal.

Po delší době se ukázaly také modelky a dlouholeté kamarádky Klára Medková a Kateřina Průšová. „Při focení byla pořádná zima,“ posteskla si Medková, která je v kalendáři za nesmlouvavou policistku v krátké sukýnce. Obě dámy zavzpomínaly na staré dobré časy, kdy jim v Praze patřila nejedna dlouhá noc a celý večer se výborně bavily.

Foto: showpix.cz