Modelka Andrea Verešová (33) byla jednou z hvězd Plesu v Opeře, a proto není divu, že přípravy na něj nepodcenila. Na výběru šatů si dala obzvlášť záležet!

"Mám je od slovenské návrhářky Janky Pištějové. Řekla, že mi musí vyrobit luxusní róbu, protože Státní opera Praha je jedinečný prostor, a tak skromnost a jednoduchost musí stranou," řekla s úsměvem Andrea.

Faktem je, že svými šaty oslnila nejen přítomné pány, méně už některé dámy, které neměly na šaty takové štěstí, ale i módní kritiky a odborníky.

"Vždycky se sem moc těším, už jenom proto, že tu potkám známé tváře a přátele a také si s manželem zatancuji," nechala se slyšet kráska, která na Slovensku zazářila v soutěži Let´s Dance.

"Tam jsem se naučila tančit celkem dobře. Pak jsem také absolvovala kurz s profesionálním tanečníkem, takže průpravu mám myslím dobrou," dodala Verešová, která si nejvíc oblíbila waltz.

My jsme Andreu zastihli už v sobotu odpoledne v salonu Franck Provost ve Slovanském domě, kde ji šikovné vizážistky nalíčily tak, aby večer dokonale zazářila.

Foto: Herminapress.cz