Bývalý desetibojař Roman Šebrle odstartoval novou kariéru moderátora Zpráv FTV Prima po boku České Miss Gabriely Kratochvílové a pochopitelně mu přibyly povinnosti. Diář má nabitý daleko víc než dřív a otázkou je, zda si letos vůbec vyšetří čas na dovolenou. 

"Jednou ročně jezdíme do Itálie, pak jsme na dovolenou vždycky vyrazili ještě na podzim, když mi skončila sezona, ale teď to asi úplně nepůjde. Děti jsou už taky větší, syn Štěpán je v páté třídě, dcera Káča v první, takže skloubit všechno dohromady je daleko náročnější," říká Šebrle.

Itálii si rodina oblíbila nejen proto, že v městečku Lido di Jesolo žije Romanova švagrová, ale také proto, že je tam krásně. "Manželčina sestra se tam provdala a má skoro stejně staré děti, osm a devět let, takže si spolu skvěle rozumějí. Jezdíme tam pravidelně už asi šest let, máme to tam moc rádi."

Roman se rád povaluje jen tak u moře, nebo podniká výlety za památkami. "Pokud jsou hodně známé a jedeme kolem, tak se u nich zastavíme, abychom dětem ukázali historii. Naposledy, když jsme byli v Benátkách, tak jsme je projeli na lodi," vzpomíná Šebrle.

Pár snímků z Benátek získal exkluzivně také iGlanc. V tištěném Glancu, který vychází už dnes 2. července, se můžete podívat, jak to Romanovi sluší v plavkách na Mauriciu a jak to dopadlo, když si hladil krokodýla.

Foto: Archiv