Modelka Veronika Chmelířová Procházková se pro Glanc oblékla do krásných společenských šatů. Pohybovat se v nich umí, často je předvádí i na módních přehlídkách. Ale umí se v nich také ladně vznášet po parketě? 

Plesová sezona je v plném proudu, máš ráda plesy? A jaké tance ovládáš? Můj poslední ples byl asi maturitní. Když se konají plesy, je hlavní sezona i v modelingu, takže jsem neměla to štěstí nikam moc zavítat. Nicméně taneční jsem absolvovala (i když půlku kurzu se sádrou jako divák), takže bych se úplně na parketě motat nemusela.

Má u tebe plus muž, který umí tančit? Umí to tvůj manžel, hokejista Milan Procházka? Vždy jsem tanečníky obdivala, hlavně tedy moderní styl. Od doby, co jsem ale s Jardou Kunešem trénovala na Miss Česko-Slovensko víděnský valčík mám k těmto lidem neuvěřitelný obdiv. Ač to tak nevypadá, je to neskutečná dřina a vyžaduje kontrolu pohybu celého těla. Nikdy mě tak nebolely svaly, a to jsem celkem trénovaná! Můj manžel taneční bohužel neabsolvoval a tančit umí hlavně s hokejkou na ledě, ploužák mu jde ale obstojně.

Chystáš se na nějakou společenskou událost? Pokud mi dovolí čas, ráda bych zavítala na finále České Miss.

V aktuálním čísle časopisu Glanc s Ewou Farnou na obálce, najdete romantické Fashion Story s Veronikou Chmelířovou Procházkovou.

Foto: Roman Dietrich