Patnáctý ročník kalendáře Campari konečně odhalil své téma a Glanc byl u toho! Tváří pro rok 2014 se stala známá hollywoodská herečka Uma Thurman, která se na dvanácti unikátních fotografiích stává aktérkou největších světových oslav a festivalů. 

Od Oslav jara v Pekingu, největšího čínského festivalu, po svátek květů Hanami v Japonsku. Kalendář představuje okno do světa, kterým láká k objevitelským cestám. V kalendáři jsou zobrazeny oslavy a svátky napříč všemi kontinenty. Můžete se stát svědky dávného rituálu oslavujícího příchod letního slunovratu v Anglii obklopeni záhadnými kameny, které tvoří známá megalitická památka Stonehenge, nebo zakusíte karnevalové veselí Reveillon při největších světových oslavách nového roku v Brazílii. Uma září jako jasná hvězda v šatech od Versaceho či Stelly McCartney. Šperky, které jí zdobí, pocházejí od známého výrobce šperků značky Chopard.

„Kalendář je hotové umělecké dílo a perfektně zachycuje pozitivní energii a radost, kterou lidé po celém světě při oslavách všeho druhu zažívají,“ říká hvězda kalendáře Uma Thurman.

„Pro mě osobně je kalendář Campari o čisté radosti, charismatu a vášni a jsem přesvědčený, že se mi tyto vlastnosti podařilo vtisknout také kalendáři pro rok 2014. Práci s Umou byla skvělá a jsem skutečně nadšený, že jsme se potkali právě při takové příležitosti,“ nechal se slyšet fotograf Koto Bolofo.

Rok od roku se Campari stává stále více vyhledávanou sběratelskou raritou. Každoročně totiž vychází v limitované edici pouhých 9 999 kusů.

Zdroj: Youtube

Foto: Koto Bofolo