Není nad pořádnou dámskou jízdu! Přesně to si řekly kamarádky Hana Mašlíková, Romana Pavelková a Gábina Dvořáková a vyrazily společně na Moravu.

Děvčata tam ale nejela obdivovat historické pamětihodnosti a starobylá zákoutí místních měst a vesniček. Zajímalo je totiž víno.

"Byla to spontánní akce. Můj snoubenec se rozhodl, že raději bude trávit čas na čtyřkolkách, Hanka má partnera v Istanbulu, kde hraje fotbal a Gábina je bohužel čerstvě po rozchodu," nechala se slyšet Pavelková.

"Tak jsem se rozhodly, že strávíme hezký víkend v malebném Vinařství pod hradem, když jsme vlastně ty opuštěný princezny," dodala kráska, kterou letos čeká svatba, a tak využívá posledních svobodných měsíců.

Jediný, kdo nemohl moc degustovat, byla Mašlíková. Nedávno jí totiž nasadili rovnátka a ta se jí po celý večer zarývala do dásní a jazyka.

"Pro krásu se musí trpět, takže jsem se rozhodla pro rovnátka. Jen jsem moc nevystihla správnou chvíli pro jejich nasazení, protože pro nás byly přichystané pravé moravské hody a já mám teď trochu omezený jídelníček, takže v podstatě můžu jenom kaši," svěřila se Mašlíková.

"Začala jsem strašně šišlat, takže mi není skoro vůbec rozumět, což je při mé práci ve Snídani s Novou trošku problém. Takže čtu denně nahlas čtyři stránky v knížce a učím se znovu mluvit," prozradila.

Foto: Archiv