Přichází nová sezona a je třeba oživit šatník! Máme pro vás tři tipy na tento víkend, kde si skvěle zashoppovat, seznámit se s tvorbou mladých návrhářů a nasbírat originální inspiraci pro slunné dny. 

Nákupní extáze Pokud nemáte rádi pozlátko obchodních center, tahle akce vás určitě nadchne. Už popáté se zítra pražská holešovická tržnice promění v ráj originální módy s bohatým doporovodným programem. Stánky mladých návrhářů v rámci Fashion Marketu z Česka a Slovenska zaplní hned dvě velké haly, ovšem nebude nouze ani o zábavu, v pátek i v sobotu budou od osmé hodiny večerní probíhat módní přehlídky, do té doby si můžete vyzkoušet svou kreativitu v dekorování tašek anebo si ve speciální dílně Kredenc nechat potisknout textilii, kterou si přinesete, vybraným grafickým návrhem. Díky workshopu votocvohoz.cz si můžete pořídit nové kousky a neutratit přitom ani korunu! Své obnošené věci jednoduše vyměníte za jiné. V prostoru budou také nainstalovány dvě výstavy a nebudou chybět ani DJ's. Vstup je zdarma.

420224_416386475120117_722503875_n

Život po francouzsku V prostorách butiku La Gallery Novesta na Starém městě se v týdnu od 10. do 13. dubna přenesete do atmosféry elegantní Paříže a francouzského šarmu. Koncept By Méliana je ojedinělá akce, která vždy v příjemné atmosféře a komorním prostoru představuje francouzský styl a eleganci v oblasti módy a životního stylu na té nejvyšší úrovni. Paní Méliana před časem vytvořila ve Francii ojedinělý projekt – zaneprázdněným lidem představuje originální modely na jednom místě a šetří tak jejich čas. Ve spolupráci s návrhářkou Kateřinou Geislerovou přijela svůj úspěšný módní počin představit i do Prahy.

SYLVIA RIELLE SS13 (2)

Módní show na železnici Často slýcháme, že se Češi neumějí oblékat a česká móda nestojí za nic. Devátý ročník velkolepého módního projektu Shooting Fashion Stars však ukazuje pravý opak! Své kolekce představí čtveřice porotou vybraných návrhářů: Lucie Králová, Mirka Horká & Štěpán Růžička, Monika Přikrylová  a Pavel Berky. Historicky první železniční nádraží v Praze se tak stane dějištěm jedinečné módní show. V galeriích FIM Gallery, Melania Showroom a La Gallery Novesta si návštěvníci až do neděle mohou prohlédnout a zakoupit modely z aktuálních kolekcí návrhářů tohoto i předešlých ročníků.

sfs2013_pozvanka_SHOWROOM1-300x433

Foto: Archiv