Hrozba rozvodu, rozchod, ostře sledované těhotenství a následný porod. O Tereze Kostkové (36), Vojtovi Kotkovi (25) a Táně Vilhelmové (34) poslední dobou noviny napsaly hotové romány. Ale i když jim zvýšená pozornost jistě není dvakrát příjemná, zachovávají chladnou hlavu.

Všichni tři se nedávno sešli na 7. ročníku mezinárodního Mental Power Prague Film Festivalu, který představuje snímky (ne)herců s mentálním a kombinovaným postižením.

Kostkova

Pozornosti médií se nevyhla ani Kostková, od níž se měl údajně odstěhovat její manžel Petr Kracik. Hvězda Cest domů, která se nedávno vrátila z Francie, kde byla se synem Toníkem, ale na sobě nedala nic znát a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Na akci dorazila v zajímavě střižených nabíraných kalhotách a lesklém topu s průstřihy na rukávech. S její štíhlou postavou si tuhle, mírně extravagantní kreaci, mohla směle dovolit.

Vilhelmova

Asi nikdo nemohl čekat, že se Vilhelmová rozmluví o tom, jaký je Vojta Dyk otec a jak často v noci vstává k synkovi Aloisovi, kterého přivedla na svět 13. května.

Do společnosti si populární herečka vyrazila v černých společenských šatech a s dobrou náladou.

Kotek

I Kotek se hodil do gala a vytáhl tmavý oblek a bílou rozhalenku. Mladý herec, narozdíl od některých svých kolegů naštěstí pochopil, že s džíny a teniskami si člověk při slavnostních příležitostech nevystačí, i když jsou sebeluxusnější.

Takový gentleman jako Vojta jistě nemusí po nedávném rozchodu truchlit, případných nápadnic na něj bude v zástupu čekat víc než dost, co říkáte?!

Foto: Herminapress.cz