Herečka Vilma Cibulková (50) miluje cestování. Velmi ráda vzpomíná na cestu po Střední Americe a už při první návštěvě si zamilovala Vietnam.

"Od té doby, co jsem poprvé spolupracovala s Lejlou, což bylo před pěti lety, si slibujeme, že za ní vyrazím do Afriky. Zatím to ale kvůli mé pracovní vytíženosti nevyšlo," nechala se slyšet herečka, která spolu s dalšími osobnostmi nechyběla na charitativní dražbě snímků pro nadaci Asante Kenya Lejly Abbasové.

"Snad by to šlo letos, protože o prázdninách mám konečně volno, i když v létě je tam dost horko. Moc bych se tam ale chtěla podívat," říká herečka, která už procestovala hezký kousek světa.

"Byla jsem dvakrát v Karibiku, pak jsme navštívili Belize, Mexiko a Guatemalu. Na druhé straně to začalo Vietnamem, pokračovalo to Indonésií a Bali," pochlubila se Cibulková, která by se do Vietnamu ještě moc ráda vrátila.

Narozdíl do dobrodruhů, kteří se do exotických končin vypravují bez jakékoliv ochrany, se známá herečka jistí alespoň základní "sadou".  "Mám očkování proti žloutence, ale třeba antimalarika neužívám, protože jsou velkou zátěží pro organismus," říká.

Foto: Herminapress.cz