Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (35) sází na jedinečnost! Na mole se sice ukáže opravdu výjimečně, k módě má ale velmi blízký vztah a potrpí si na jedinečnost a eleganci.

"Člověk se nemusí oblékat do exkluzivních a nejdražších značek, aby byl vkusně oblečený. Toto mám asi po svém dědovi, ten byl úžasný elegán a už jako malý kluk jsem ho obdivoval," říká Karas, který se stal tváří českého výrobce společenských oděvů Bernhardt.

Při výběru svého oděvu Karas oceňuje variabilitu, kvalitu materiálů a z každého outfitu chce cítit jedinečnost i vlastní osobitý styl.  Líbí se mu obleky šité na míru v anglickém stylu a vzdálený mu není ani styl italský.

"Rád nakupuji v menších buticích. Někdy se tam dají najít právě ty jedinečné kousky, kterými svůj outfit doplním a většinou něco podobného nikdo jiný nemá," pochvaluje si.

"Taky mám úchylku na šály a nejčastěji nosím ty, které jsem si přivezl z jednoho natáčení v Kolumbii. Jsou ručně šité a i bez loga jakékoliv světové značky je považuji za jedinečné," dodává Karas.

Foto: Archiv