Modelka Eliška Bučková (23) překonala sama sebe, když si přiznala, že má problém s příjmem potravy. Touhu po superštíhlé postavě teď vyměnila za novou "posedlost".

Jedna z našich nejkrásnějších modelek si "ulítává" na čištění zubů. Co modelka totiž musí mít nejen dokonalou postavu, ale i chrup. Bez něj dnes děvčata díru do světa prostě a jednoduše neudělají.

"Rozhodně to ale není o tom, že bych stála hodiny u zrcadla a horečně si čistila zuby," nechala se slyšet Bučková. "Našla jsem skvělého pomocníka, bělící systém, s nímž jsem opravdu spokojená," pochvaluje si kráska, která už nějaký ten pátek bělí "ostošest". V jejím případě to ale jistě není třeba. Neholduje totiž červenému vínu, ani kávě a cigaretu si dá jen svátečně.

Buckova_1

Narozdíl do dřívějších preparátů ale tento nepoškozuje sklovinu, takže uživatelé mohou být v klidu, podobně jako Eliščin stomatolog. Mnohem víc totiž zubní sklovinu a zdravý chrup devastují poruchy příjmu potravy, ať už anorexie nebo bulimie. "Zvýšená kazivost zubů a vznik paradentózy  souvisí s nedostatkem vápníku, i s hypovitaminózou a častým zvracením. Změny jsou patrné už po čtyřech měsících trvání choroby," varují odborníci na poruchy potravy.

Foto: Archiv White Pearl