Třicítka bývá pro většinu modelek začátkem konce jejich kariéry. To však neplatí pro Andreu Verešovou, která v červnu oslaví Kristova léta. Na nedostatek prestižních zakázek si rozhodně stěžovat nemůže. Naposled své božské tělo odhalila v exkluzivním kalendáři společnosti ProCeram, který slavnostně pokřtila v plzeňském music klubu Pantheon.

Bez make-upu a oblečená jen do kapek vody, tak pózovala dvojnásobná maminka v novém kalendáři Andrea Verešová 2013. „Primárně šlo o to zachytit na fotografiích pocit euforie a čiré radosti z vody, nahota byla jen přirozenou součástí, stejně jako u velkých uměleckých děl,“ popsal koncept třinácti originálních snímků fotograf Jan Tůma. O tom, že se záměr povedl, svědčí pozitivní reakce mužů i žen.

Andrea svou krásou uhranula nejen Ondřeje Brzobohatého, který se ze svého obdivu k ní vyznal písní You are so beautiful, ale také další z kmotrů Gábinu Partyšovou. „Umím ocenit ženskou krásu, dokonce víc než tu mužskou, a Andrea v mém žebříčku suverénně vede,“ svěřila se moderátorka, která dorazila se svou o rok a půl starší sestrou. „Monika je nejen moje sestra, ale i nejlepší kamarádka. Ona byla ta, která mě v našem rodném Brně vzala poprvé do klubu a roztáčela to se mnou na parketě. Teď se karta obrátila,“ vzpomínaly na svá teenagerská léta obě sestry.

Starostlivou péči babičky a dědy si užíval i měsíční syn Denis České Miss World 2010 Veroniky Machové, která se poprvé od porodu objevila na přehlídkovém mole. „Zdaleka nejsem na své předporodní váze, ale modely návrhářky Kateřiny Líblové jsou velkorysé, dokážou zakrýt nedostatky a naopak zdůraznit přednosti, proto jsem nabídku předvádět přijala,“prozradila čerstvá maminka, která si mateřství moc užívá, přestože na něj zůstala sama. „Denis je moc šikovný a dělá mi jen radost, ale nechci riskovat, proto jsme se s Romanem domluvili, že za ním do Calgary odletíme až v březnu,“ dodala Veronika, která se už nemůže dočkat, až bude rodina zase kompletní.  

Hrdou maminkou byla ten večer také paní Verešová. „Andrea je perfekcionistka, usilovnou prací se dokázala v modelingu dostat až na vrchol, vystudovat u toho práva a ještě porodit dvě krásné děti, kterým je skvělou mámou. Jsem na ní pyšná,“ ocenila svou dceru.

 

Foto: Music club Pantheon