Je vám přes čtyřicet a pociťujete projevy klimakteria? Nečekejte na to, až vás příznaky klimakteria začnou omezovat. I v období přechodu můžete zůstat vitální a přitažlivá.

Velmi důležitou roli v tomto období hraje prevence, tedy zdravá životospráva, pestrá strava bohatá na vitaminy a stopové prvky, konzumace pokrmů ze sóji a také přiměřená tělesná aktivita. Mnoho žen také užívá přírodní preparáty. Jedním z prvních a nejdůležitějších byl Sarapis, který dlouhé roky pomáhal ženám překlenout období přechodu. Nyní přichází jeho nástupce Sarapis plus.

Sarapis plus obsahuje včelí produkty – mateří kašičku, květový a fermentovaný pyl, extrakt ze šalvěje, koenzym Q10, beta-karoten, chrom, železo, selen a vitamíny C, E, K a D3. Vitamin C a železo přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C kromě toho podporuje přirozenou psychickou činnost a přispívá k obvyklé tvorbě kolagenu, důležitého pro přirozenou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže. Vitamin K a vitamin D3 přispívají k udržení normálního stavu kostí a příznivě tak působí na jejich dobrý stav.

Více informací získáte na bezplatné lince: 800 100 140.

www.vegall.cz

Tento doplněk stravy zakoupíte v lékárnách za 490Kč.

Foto: Archiv