Prožijte neopakovatelnou atmosféru první republiky! Přichází další večer VIVA CABARET! v duchu electroswingové party. Vybroušený program plný okouzlujících žen vás nenechá v klidu!

V úterý 28. ledna se v nádherném sále Boccaccio v pražském Grand Hotelu Bohemia odehraje jedinečná burlesque show. Sál Boccaccio, lehce dekadentní prostor pamatující veřejná setkání i tajné schůzky mnoha prvorepublikových elit, je připraven pro další večer cyklu VIVA CABARET!

Můžete se těšit na evropskou star Alice Francis, která je považována za královnu nové éry swingu a která nabídne sexy show plnou energie, stylu a inspirace.

Alice Francis1

Tento večer zcela jistě nikdo nevydrží sedět na jednom místě. DJ Mackie Messer, zakladatel a pionýr české elektroswingové scény, vytvoří z VIVA CABARET! No. 3 tančírnu radosti, swingu, jazzu a elegance. Za klavír usedne všestranný umělec Mário Bihári – klavírista, české akordeonské eso, zpěvák, skladatel a herec.

Dráždivou atmosféru večerů VIVA CABARET! dotvářejí bezesporu především burlesky – tentokrát se můžeme těšit na vystoupení smyslné Betty Q a Juicy Jane z Polska.

Informace o programu a o možnosti zakoupit vstupenky získáte na facebookových stránkách Viva Cabaret a na zážitkovém serveru www.limeandtonic.com.

Foto: Archiv