L´Oréal Professionnel patří v péči o vlasy mezi hlavní inovátory. Každou chvíli přijde s nějakou skvělou novinkou a nejinak tomu bude i koncem léta.

Můžete se těšit na novou řadu Mythic Oil Souffle D'Or se zlatými částečkami ulpívajícími na vlasech, která rozšiřuje velmi oblíbené portfolio Mythic Oil. Tato řada ukrývá směs vzácných olejů. Přesto je její textura lehoučká a nezatíží ani jemné vlasy, což ocení mnoho z nás. Kadeřím dodá lehkost, objem, ale hlavně přičaruje oslnivý lesk.

Čím je složení Mythic Oil  Souffle D'Or tak výjimečné? Řada obsahuje věhlasný marocký arganový olej, který obsahuje vitaminy a mastné kyseliny. Kadeřníci jej cení především proto, že je lehčí než jakýkoliv jiný olej a lehce se vstřebává do vlasů. Dále v něm najdete saflorový olej, který má ochranné a regenerační účinky. Obsahuje také Vitamin E a Omega 6. Udržuje zdravou vlasovou pokožku a chrání před externími vlivy. Výsledkem jsou zdravé a lesklé vlasy.

Kolekce zahrnuje dva produkty: Ultra-lehký olejový šampon Mytnic Oil Souffle D´Or (249 Kč) a Gelovou péči Mytnic Oil Souffle D´Or (319 Kč).

Foto: Archiv