Namísto obdarovávání přátel a rodiny neekologicky zabalenou kalorickou čokoládou věnujte k letošním svátkům jara něco ze šťavnaté velikonoční nabídky koupelových a tělových produktů LUSH.

Balistiky, mýdla nebo tuhé pěny jsou přátelské k životnímu prostředí, jelikož jsou bez obalů, obsahují oleje, másla a rostlinné extrakty získávané pouze z ověřených zdrojů a v neposlední řadě potěší určitě každého svými vůněmi i vtipným a hravým designem.

Zlaté vejce snesené od slepičky je stejný unikát jako tenhle zcela nový vynález od LUSH. Jedná se o bombu do koupele obalenou v úžasné zvláčňující olejové vrstvě a zlatých třpytkách. Ingredience z této rozpustné směsi – olivový olej a faitr trade a bio kakaové máslo – pocházejí z ekologicko-etických projektů, které značka podporuje. Olivový olej je z nové permakultury v Palestině a neodolatelné kakaové máslo z mírového projektu v Kolumbii, na němž se podílí skupina obcí v San Jose de Apatardo, které podporují mír a odmítly občanskou válku, která zmítá jihoamerickým státem už od 60. let. Olejová vrstva se teplem ve vaně rozpustí a zvláční vaše tělo a voní stejně jako bestseller mezi mýdly LUSH – Honey I Washed The Kids. Třpytky jsou ekologické a neobsahují umělou hmotu.

Cena: 150 Kč

Foto: Archiv