Nový začátek! Po úspěšném angažmá Karla Voříška (49) televize Prima "ulovila" další známou tvář. Coby dramaturgyně diskuzního pořadu Partie nastupuje Zuzana Bubílková (61).

A hned na začátku se jí povedl vpravdě husarský kousek! Do nedělního vydání pořadu se jí podařilo pozvat Václava Klause. "Užila jsem si dost legrace. Když jsem volala panu exprezidentovi, myslel si, že se zase jedná o nějaký imitátorský vtípek," smála se Bubílková.

Tu v současné době těší nejen nová práce, ale hlavně fakt, že porazila zákeřnou nemoc. "Dočetla jsem se, že se mi rakovina štítné žlázy vrátila. Není to pravda! Byla jsem jen v nemocnici na vyšetření a jsem díky Bohu v pořádku," oddechla si oblíbená glosátorka, kterou mimo jiné proslavila spolupráce s Miloslavem Šimkem.

"Těším se na každý den, kdy se ráno probudím a jsem zdravá. Juknu se do zrcadla a té dámě v něm řeknu: Na jedenašedesát je to dobré," říká s tím, že se moc těší nejen na novou práci v týmu s Janem Punčochářem a Lenkou Pastorčákovou, ale i na návštěvu syna ve Státech.

Partie_Bubilkova_1856

Foto: FTV Prima