Už prvního květnového dne přivítá první návštěvníky pražská pobočka muzea voskových figurín Grévin, kde našly své místo i tuzemské hvězdy včetně Lucie Bílé (48) nebo Heleny Vondráčkové (66).

Není divu, že si tuto slávu obě pěnice nemohly nechat ujít a na slavnostní otevření dorazily v doprovodu svých životních partnerů.

Bílá se na svou figurínu nemohla vynadívat a chválila dobře odvedenou práci výtvarníků. Podobně byl na tom i její partner Petr Makovička, který nad voskovou verzí své ženy uznale pokyvoval a neustále ji kritickým okem porovnával s originálem.

Mezi 90 osobnostmi nechybí ani Aňa Geislerová, která na party dorazila limuzínou jako hollywoodská star a přizpůsobila tomu i svůj outfit. Černou róbu doplnila šperky, jejichž hodnota se blížila dvěma milionům korun a právem patřila mezi nejzářnější hvězdy večera.

V muzeu své místo našli i Václav Havel a jeho manželka Dagmar, Karel Gott, Dominik Hašek, Roman Šebrle nebo Angelina Jolie, David Bowie či historické postavy jako Jan Hus nebo Rudolf II.

Foto: Herminapress.cz