Potrpíte si v oblékání na klasiku? Preferujete maskovat drobné nedostatky postavy do černého oblečení? Celorepublikový průzkum značky Rexona potvrdil, že jsme černo-bílý národ. Ženy se halí do černých oděvů a muži k oblekům často zvolí typickou bílou košili.

Obě barvy rádi často oblékáme i přesto, že často musíme bojovat s nežádoucími skvrnami způsobenými potem či antiperspiranty. Rexona coby odborník na tuto problematiku nabízí řešení. Tím je řada dámských i pánských antiperspirantů Rexona Invisible Black + White, která spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení. Navíc poskytne i 48hodinovou ochranu proti pocení. Už žádné žluté skvrny, bílé stopy nebo pot!

Získejte balíček produktů dámské řady Rexona Invisible Black + White v hodnotě 500 Kč. Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku!

Řada dámských i pánských antiperspirantů Rexona Invisible Black + White představuje dosud nejúčinnější produkt značky Rexona proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení. Antiperspiranty Rexona Invisible Black + White jsou k dostání v podobě spreje, tuhého antiperspirantu a kuličkové variantě.

Máte rádi produkty Rexona a chcete sdílet své zkušenosti s ostatními? Staňte se fanouškem Rexony na Facebooku.

Soutěžte o produkty Rexona Invisible Black + White! Tři výherci získají balíček produktů  dámské řady Rexona Invisible Black + White v hodnotě 500 Kč obsahující spreje, tuhé antiperspiranty a roll-ony.

Stačí, když správně zodpovíte soutěžní otázku. Nápovědu najdete zde.

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.

Soutěžit můžete od 20. února do 3. března.