Úspěšný český film, ve kterém si zahrál Richard Krajčo, Vica Kerekes, David Novotný a Jakub Prachař, nyní vychází na DVD. Můžete ho mít doma, stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí!

Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována.

620x1000-9449-kridla

Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradějii od toho chaosu utekl někam daleko. Zajíc (Jakub Prachař), čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. V kostýmu ušáka rozdává dětem balonky. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít?

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 20. 3. do 31. 3. 2014. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává každá správná 33. odpověď, do vyčerpání zásob (6 ks.)

Výherci: Miriam Chvostková, Pardubice Lenka Jarolímová, Ostrava Alena Fousková, Boleslav Simona Hovorková, Plzeň Martin Hnízdil, Praha Andrea Sekaninová, Liberec

Foto: Archiv