Strašná nádhera, to je nová one woman show Haliny Pawlowské, která již brzy navštíví divadla napříč Českou republikou. Soutěžte o dvě vstupenky na vybraná představení!

Nové zábavné představení Haliny Pawlowské pojednává o tom, jak těžké je udržet si formu, když jsi mimo normu aneb Co vždycky zabere na muže! Uslyšíte komediální příběhy o manželství, milencích, jídle a showbyznysu. Halina Pawlowská vám bude vyprávět o lásce, lehce o sexu a také bude odpovídat na vaše dotěrné dotazy. Zvláštní blok s názvem "Trapné chvilky" je věnován trapasům. Těšit se můžete také na vyprávění o jejím muži, rodičích, dovolených a o psech. Vše bude zalito sluncem, protože dokud člověk žije, tak je to často strašné, ale… je to nádhera!

Dotazy, na které se při představení nedostane, zodpoví Halina postupně na našem webu v sekci Milá Halino

Získejte dvě vstupenky na divadelní představení Strašná nádhera: 14. 10. Karlovy Vary nebo 12. 11. Divadlo u Hasičů, Praha

Stačí jen správně vyplnit formulář, odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí!

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 9. 10. do 22. 10. 2013. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Soutěžíme o dvě vstupenky na každé z uvedených představení! Vyhrává každá správná doručená 100. odpověď až do vyčerpání výher (2 ks).

Výherci soutěže: Karlovy Vary: Eva Vondráčková, Louny 

Praha: Vendula Hodíková, Bystřice