Televizní kanál E! plný celebrit vám přináší exkluzivní soutěž o luxusní kabelku, kterou navrhla hvězda jedné z nejúspěšnějších reality show současnosti, Keeping Up With the Kardashians a jedna z nejvíce sledovaných celebrit, Kim Kardashian, společně se svou sestrou.

V lednu vás na kanálu E! čekají dvě skvělé novinky! Tou první (od 5. ledna, vždy v neděli ve 21.00) je reality show The Drama Queen, ve které uvidíte mistryni v budování hvězdných kariér filmových a televizních hvězd, Marki Costellovou. Ta má "na svědomí" např. kompletní změnu image a kariéry Kelly Osbourneové.

Druhou novinkou je reality show Party On, která diváky zavede do exkluzivních resortů a na nejkrásnější pláže světa, a hlavně na party, které se zde konají. Pořadem provází herecka a zpěvačka Jacqueline M. Wood, známá z nekonečného seriálu Báječní a bohatí. Show poběží od 5. ledna, každou neděli ve 22.00.

kardashians_vanoce

S jedinečnou kabelkou Kim Kardashian budete za hvězdu na každé party i během všedního dne. Navrhla ji sama Kim se svou sestrou a v České republice ji neseženete! Další 2 výhry oceníte při cestování za prací, zábavou, nebo jen tak pro potěšení – hrajeme o cestovní tašku a obal na notebook od televizního kanálu E!

kardashian_kollection_handbags_white

Odesláním formuláře souhlasí účastník soutěže s poskytnutím osobních údajů pro marketingové účely organizátora soutěže. Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Podrobná pravidla najdete zde: http://www.astrosat.cz/glanc/pravidla.php

Soutěžit můžete od 21. 1. do 4. 2. 2014. SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Vyhrává každá správná 99. odpověď až do vyčerpání výher (3 ks).

Výherci: Karolína Nejedlá, Brno Alena Siváková, Ostrava Josef Svatopluk, Karviná

Foto: Archiv