Herečka Pavla Vitázková (34) si konečně užívá zasloužené dovolené. S manželem Dušanem už mají za sebou týden na Vranovské přehradě, kromě toho ale plánují také Chorvatsko a celou řadu výletů po Čechách.

"Na Vranově to miluju. Voda, zámky, hrady, příroda. Na tomhle místě se prostě nedá jen tak sedět před chatou a nedělat nic. Takže jsme s mužem jezdili na kolech a díky krásnému počasí jsme si opravdu užili aktivní odpočinek," pochvaluje si herečka.

Příštích pár dní ale stráví sama. Manžel jí totiž odjíždí do Lucemburska s představením Bídníci. "Budu se věnovat naší Adélce, německé ovčandě, s níž budu chodit na procházky. A samozřejmě zajdu na pravidelnou údržbu těla do salonu za kamarádkou Monikou," prozradila hvězda seriálu Cesty domů.

Vitazkova-3

S Monikou Rujbrovou se seznámila docela kuriózně. "Poslala mi dopis. Poštou, na mou adresu, což už se v době emailů a facebooků moc nevidí. Napsala mi, že je stejně stará jako já a obě bydlíme v Brně, a že by si moc přála, abych se stala tváří jejího zkrášlovacího centra," zavzpomínala Vitázková.

"Zašla jsem k ní na kávu a hned bylo jasný, že ta naše spolupráce klapne," dodala sympatická herečka, která s létem odhodila svršky a ukázala se v plavkách. Hodiny strávené cvičením, procházkami se psem, ale i radiofrekvencí, která rozbíjí tukové buňky, jsou rozhodně znát!

"Jsem masová a částečně zeleninová. Na sladké si nepotrpím, nemusím ani slazené nápoje," nechala se slyšet herečka, kterou po návratu manžela z Lucemburska čeká cesta do Chorvatska. "A pak ještě hromada výletů po Čechách a návštěvy divadel, jdu se mrknout na kolegy, kteří v létě pracují," směje se Vitázková.

Vitazkova-2

Foto: Estetika Brno