Tento víkend bude patřit zamilovaným. Co takhle vyrazit za romantikou a luxusem k našim slovenským sousedům a projít se třeba po historickém centru Bratislavy, nebo dýchat horský vzduch v pohádkové přírode Vysokých Tater?

V Bratislavě se můžete nechat hýčkat v luxusním Kempinski Hotelu River Park, který najdete jen kousek od centra Bratislavy, na břehu Dunaje. Tento pětihvezdickový hotel vám nabízí balíček, který zahrnuje ubytování pro 2 osoby na noc v pokoji typu Deluxe s výhledem na Dunaj, romantickou, pětichodovou večeří s romantickým dárkem, bohaté snídaně formou bufetu v restauraci River Bank a také vstup do ZION SPA Luxury na nejvyšším poschodí hotelu s rozlohou 1 500 m2.

Romantika na svátek zamilovaných je pro vás připravena také v nádherném prostředí Vysokých Tater v Grand Hotelu Kempinski High Tatras na okraji Štrbského plesa. Speciální balíček - "Prodloužený romantický víkend v Tatrách" zahrnuje 3 noci v pokoji Deluxe s výhledem na jezero, snídaně formou bufetu v Grand Restaurant a jednou za pobyt si dokonce můžete vychutnat také luxus v podobě snídaně do postele prostřednictvím pokojové služby. Ještě to stíháte!

Foto: Archiv