Hvězda seriálů Vyprávěj a Cesty domů Andrea Kerestešová (29) si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Má toho sice občas nad hlavu, ale je spokojená.

"Vyprávěj už je nějakou dobu za mnou teď žiji Cestami domů, do kterých jsem naskočila zhruba před rokem. Srovnávat tyhle seriály ovšem nejde, oba mi daly a dávají hodně, ale říci, který jsem měla raději, nemůžu," nechala se slyšet.

"To je jako kdybych uvažovala nad tím, kterého z rodičů mám raději, zda mámu nebo tátu. Prostě oba," řekla Andrea, kterou čeká v dohledné době ještě jedna významná událost.

"Na konec května připravuji výstavu fotoobrazů. Je to můj obrovský koníček a doufám, že se má dílka budou líbit. Nemám svůj vzor, fotografuji si podle svého, prostě to, co se mi líbí. Bude to výstava o životě, takový trochu chaos, který má svůj řád. Moc se těším," dodala herečka.

I ona byla jednou z mnoha hvězd a hvězdiček, které se sešly na charitativní akci Den pro nadaci Slunce v prostorách Divadla Bez zábradlí. V bohatém programu plném tanečních a pěveckých vystoupení nechyběla ani dražba, tombola a autogramiáda známých osobností kultury.

Čas si našla i i Dana Morávková, Roman Tomeš s Michaelou Doubravovou a řada dalších. Nad vším bděla Hanka Heřmánková, manažerka pořadatelského divadla a Nikol Kouklová.

Foto: Herminapress.cz