Jen, co Lucie Bílá (47) dokončila Černobílé turné, zahájila koncertní šňůru Bílé Vánoce 2013. Není proto divu, že na přípravu těch vlastních jí času moc nezbývá.

"Jsou radosti, kterých se musím vzhledem k vánočním koncertům vzdát. Jediné, co vždy stíhám, což je můj úkol a tradice, je příprava štědrovečerního stolu. Mám už nachystané andílky, srdíčka, zvonky a vánoční hvězdu i jmelí," svěřila se.

"Vánoční cukroví mi peče maminka, kapra kupuje partner a někdy poprosím i kamarádky o balení dárků, což bude i letošní případ, protože budu na jevišti až do 23. prosince," dodala vytížená zpěvačka.

"Jsem moc vděčná svým nejbližším, že se na mne kvůli tomu nezlobí. Mám to prostě tak, že jsem do Štědrého dne svých fanoušků a od Štědrého večera jen rodiny," říká Bílá.

A co si letos přeje do nového roku? "Přála bych sobě i všem okolo více času. Nějak mi stále chybí. A pak hlavně zdraví. A ať nikdo není sám," nechala se slyšet.

Již zítra, v pátek 13. prosince, čeká Lucii další z vánočních koncertů, a to v pražském Hudebním divadle Karlín. Pro velký zájem tady dokonce přidala ke koncertu další koncert. Těch má před letošními svátky úctyhodných devatenáct.

Foto: Archiv