Zažijte trend Manga na vlastní oči. S řasenkou Miss Manga dodáte objem horním i spodním řasám a s maximální černou pigmentací a extrémní výdrží bude váš pohled až patnáctinásobně výraznější.

V japonské kultuře můžeme objevit mnohem víc než jen sushi, malá auta a dávné báje o samurajích. Za prozkoumání stojí i pro Japonsko typický komiks Manga, který je výjimečný svým nenapodobitelným grafickým zpracováním. Nyní se i vy můžete na svět dívat pohledem japonských komiksových postaviček. S novou řasenkou Miss Manga od L´Oréal Paris a maximálním objemem horních i spodních řas budete vypadat jako opravdová Manga panenka.

Výrazné oči, maximální objem a široce otevřený pohled již není výsadou pouze pár jedinců. S řasenkou Miss Manga se tento sen může stát skutečnosti pro všechny ženy a dívky. Hlavní zbraní nové řasenky je kromě ultra černého složení s polymery také kónický kartáček, který dokáže zachytit každou řasu a dodat tak vašim očím skutečný objem. Speciálně vyvinutý kartáček ve tvaru jehlanu je totiž vybaven pohyblivým kloubem tak, aby aplikace byla nejen jednodušší, ale zároveň efektivní.

Cena: 259,90 Kč

Foto: Archiv