Také obdivujete krásné účesy v módních magazínech, na které si ale sama netroufáte, protože jejich příprava je spíš výzva pro vlasového stylistu? Tak právě pro vás je určena skvělá nová služba v salónech Toni&Guy Quick Hair up, kterou jsme osobně vyzkoušeli! 

Do půl hodinky vám zde kadeřník vykouzlí svěží trendy účes bez ohledu na to, jak dlouhé vlasy máte. A cena vás nepoloží! Za rychlý účes totiž nezaplatíte více než 590 korun! Jedinou podmínkou je přijít s čerstvě umytými vlasy bez stylingových přípravků. Protože nás tato služba hodně zajímala, vyslali jsme na místo naše redaktorky Moniku Grafkovou s dlouhými havraními kadeřemi a Adélu Vedralovou, která má naopak vlasy hodně krátké. Jaký je jejich dojem?

Velké divy s krátkými vlasy Adéla Vedralová: Vymyslet nějaký neotřelý styling na mém krátkém sestřihu mi moc nejde. Vždycky, když se někam chystám, musím kvůli nedostatečné délce pramenů volit mezi stylem „rozcuch“ a „ulíznutá patka“. Byla jsem tedy moc zvědavá, co vlasoví experti z Toni&Guy na mé hlavě vytvoří. Sympatická kadeřnice Andrea mě překvapila slovy: „I na tak kraťoučkých vlasech se dá hodně vymyslet. Uděláme třeba copánky!“ A jak řekla, tak i udělala. Z výsledku ani ne půlhodinové procedury jsem byla přímo nadšená, na party mi můj nový look všechny kamarádky ihned pochválily, což mě potěšilo. Na Quick Hair Up si zajdu s chutí znovu!

Triky pro dlouhou hřívu Monika Grafková: Přiznám se, že mě můj účes občas trochu nudí, i s jeho úpravou je to pořád stejné. Když se večer někam chystám, vyčešu si hřívu do vysokého culíku, nebo si s vypětím posledních sil vytvořím nějakou variaci na drdol, což je moje stylingové maximum. O to víc jsem byla zvědavá co mi vlasoví mágové v Toni&Guy vytvoří. Kadeřnice Andrea mi navrhla, že mi vlasy navlní pomocí kulmy. Doma bych se s tím mořila nejmíň hodinu, ale Andrea to zvládla rychlostí blesku a během expresního stylingu mi ještě stihla poradit pár triků, jak si takový účes vytvořit vlastními silami. Z výsledku jsem byla opravdu nadšená!

 

 

Foto: Vladan Krumpl