Romantické a ženské šperky Pandora zachycují nezapomenutelné okamžiky života. A kterou ženu by nepotěšil překrásný šperk ve tvaru srdce? 

Svátek všech zamilovaných se blíží, a tak je nejvyšší čas přemýšlet, čím vyznat své milované lásku. Pandora představuje svou Valentýnskou kolekci.

Přívěsek Pavé v podobě kuličky ze sterlingového stříbra je letos doplněn novými hladkými kameny ve tvaru srdce. Osm ručně osazených kamenů z kubického zirkonu v lososové barvě, které díky svému tvaru srdce dodávají oblíbenému přívěsku romantický nádech, je doplněno čtyřiašedesáti kameny z bílého kubického zirkonu. Výsledkem je okouzlující přívěsek plný lásky.

Přívěsek Love z nové valentýnské kolekce je vyroben ze sterlingového stříbra a písmeno O ve tvaru srdce vyplňuje kámen z kubického zirkonu lososové barvy. Elegantní a velmi žensky působící přívěsek odkazuje na ikonický popartový obraz amerického umělce Roberta Indiany. Pokud se nosí jako přívěsek na náramku či náhrdelníku, představuje nadčasový symbol lásky a stylu.

Pro více informací prosím navštivte www.pandoragroup.com nebo se nechte inspirovat na www.pandora.net.

Foto: Archiv