I v životě věčně rozesmáté hvězdy country Věry Martinové (54) bývaly doby, kdy jí do zpěvu ani do smíchu vůbec nebylo!

Její životní priority se od základů změnily ve chvíli, kdy jí lékaři oznámily tu krutou novinu – fakt, že onemocněla rakovinou. Naštěstí se na všechno přišlo včas.

"Léčba byla díky včasnému podchycení minimálně invazivní. Mám za sebou ozařování, chemoterapie jsem naštěstí nemusela absolvovat," oddechla si.

"Bála jsem se také, že přijdu o lymfatické žlázy, protože tím by byla ohrožena moje hra na kytaru, bez které si vůbec neumím svůj život představit," prozradila oblíbená zpěvačka, která má na své kontě množství hitů, jež milují celé generace country fanoušků.

Věra Martinová

I ona si dobře uvědomuje, že svou roli mohl sehrát i stres a hektický životní styl. "Dost jsem se stresovala, zatěžovala jsem se problémy, které jsem nemohla vyřešit, byla jsem perfekcionistka," přiznala Martinová, kterou od té doby sužovaly i jiné zdravotní obtíže.

"Všechno se naštěstí dá řešit. Ať už to byly záda, která mě chytla, nebo deprese či únavový syndrom," říká odhodlaně. Když se naposledy objevila ve společnosti, při příležitosti otevření obchodu Koscom v pasáži Florentinum, zářila štěstím a dobrou náladou.

S podporou milující rodiny, blízkých a přátel všechno zlé zvládla a dokázala se s tím, co jí život přinesl, vyrovnat. "Hodně mi pomáhájí také fanoušci," vzkázala Martinová.

Věra Martinová

Foto: Herminapress.cz