Známá cvičitelka aerobiku a také moderátorka Olga Šípková (45) vždy působila usměvavým a velmi optimistickým dojmem. Málokdo mohl tušit, že ve skutečnosti její zdaleka tak růžová.

"Zvládla jsem i dost kritickou dobu, kdy nám po splacení úvěr naše holešovické fitko smetly povodně. Do toho mi na rakovinu umíral tatínek, já podruhé otěhotněla, stavěli jsme dům…," zavzpomínala na jedno z nejsložitějších období svého života.

"Měla jsem vítr z toho, že nemůžu být manželovi víc pomoct, když toho má moc, v té době jsme taky rozjížděli další fitness studio," svěřila se Šípková, jejíž tělo nakonec vypovědělo službu.

"Nemohla jsem spát, měla jsem hrozné úzkosti a můj život ovládl všudypřítomný strach, co s námi bude, jak to celé dopadne. Vždy jsem měla tendenci vidět život jen růžových barvách, ale radost se tehdy z mého světa úplně vytratila," pokračuje úspěšná podnikatelka.

Olga Šípková se s manželem skvěle sladila.

Období smutku, pláče a výbuchů vzteku, kdy i milující manžel pořádně nevěděl, co s ní, nakonec rozštípla její kamarádka. "Když jsem jí jednou brečela do telefonu, donutila mě zajít k psychiatrovi a pak už se vše začalo v dobré obracet," odddechla si Olga s tím, že antidepresiva a psychoterapie jí pomohly vrátit se zpátky do života.

"Ve finále moc děkuji za to, co se stalo, protože mi to pomohlo otevřít oči a dost věcí si uvědomit. Navíc když o tom budu mluvit, můžu tím pomoct i jiným lidem, kteří se trápí," dodala ambasadorka Avon Pochodu proti rakovině.

Olga Šípková

Foto: Herminapress.cz