Zpěvák Daniel Hůlka (46) svého času patřil mezi největší hvězdy u nás. Muzikály Bídníci nebo Monte Cristo, v nichž hrál, byly hitem, jeho písničky trhaly rekordy a on sám si slávy užíval plnými doušky.

Bujaré večírky s kolegy, kdy po úspěšné premiéře rozhodně nespěcháte domů, milenky, náhodné známosti, skoro to vypadalo, že Hůlka žije život některé z hollywoodských hvězd.

V takovém tempu se pak stane, že čas od času zapomenete na to, že máte představení, nadaného zpěváka navíc čím dál častěji začalo zrazovat zdraví.

Nezřízený způsob života si začal vybírat svou daň, Hůlka se lekl a zařadil zpátečku. Nějaký čas sekal latinu, zdravě se stravoval, ale po čase se ke svým neřestem vrátil.

Podobně to bylo i s jeho milostnými eskapádami. Po nevydařeném vztahu s tanečnicí Adélou Šeďovou to s Libuškou Haraštovou vypadalo na velkou lásku. I když se vzali, jejich manželství nevydrželo. Image starého mládence a nespoutaného bohéma je pro Dana evidentně víc než rodinný život.

Co se kondice a zdraví týče, začalo jít před pár lety do tuhého! Zpěváka zradila slinivka a s tou není radno si zahrávat. "Byl to těžký zánět, a když jsem do nemocnice přišel, nebylo to za pět dvanáct, ale pět minut po dvanácté," svěřil se zpěvák.

"Když mě pak propouštěli, dozvěděl jsem se, že to bylo jen tak tak," přiznal. Od té doby už poctivě dodržuje dietu, alespoň to tvrdí, a kvůli ní prý také tolik přibral.

"Můžu jíst například pečivo, které jsem předtím v jídelníčku neměl," nechal se slyšet Hůlka, který chystá nové album a tak trochu doufá ve velký comeback.

 

hulka

Foto: Herminapress.cz